Osaamisemme

Hyvä autoalan yrittäjä,
Tuotamme pilvipalveluja ja älypuhelinsovelluksia, jotka yhdistävät asiakkaan ja palveluntarjoajan. Tiimimme koostuu vahvoista ammattilaisista, jotka osaavat ottaa asiakkaan tarpeet huomioon kokonaisvaltaisesti. Teemme johtavia ratkaisuja vastaamaan kuluttajamarkkinointia ja liiketoiminnan muutosta.

Me tarjoamme helpon ja nopean tavan tarjota älypuhelinapplikaatioita, jotta voit palvella asiakkaitasi paremmin, yksilöllisemmin ja helpommin.
Ota meihin yhteyttä, niin toteutetaan liiketoiminnallesi uusi tapa tuoda asiakkaat luoksesi.

CEO Pasi Pohjala
+358 40 557 1076
pasi.pohjala@eximap.com

Tiimimme

Pasi Pohjala

CEO

pasi.pohjala@eximap.com
+358 40 557 1076

Ville Lappalainen

Chief Product Officer

ville.lappalainen@eximap.com

Petri Liuha

Data Assets, Chairman of Board

petri.liuha@eximap.com

Risto Aho

Chief Architect

risto.aho@eximap.com

Tuija Lindfors

UX/UI Developer

tuija.lindfors@eximap.com

Eero Apilainen

Cloud Technologist

eero.apilainen@eximap.com

Lauri Kähäri

Key Account Manager

lauri.kahari@eximap.com

Maritta Sutinen

Key Account Manager

maritta.sutinen@eximap.com